Odszkodowania

Odszkodowania – Kancelaria Adwokacka Artur Roguski oferuje swoją pomoc w odzyskiwaniu odszkodowań. Wielu klientów kancelarii prawnej Pruszków czasami nawet nie było świadomych swoich uprawnień związanych z możliwością uzyskania odszkodowania. W sytuacji gdzie osoba fizyczna uczestniczy w wypadku, np. w wypadku komunikacyjnym, nawet w sytuacji gdy sama nie jest ubezpieczona i dodatkowo nie jest jedynie winna zdarzenia istnieje możliwość uzyskania odszkodowania od sprawcy wypadku. Bardzo często osoby, które uczestniczyły w różnego rodzaju wypadkach komunikacyjnych jako osoba piesza nie dochodzi odszkodowania oraz zadośćuczynienia, ponieważ nie jest świadoma swoich praw. Jest to oczywisty błąd. Sprawy dotyczące odszkodowań bardzo często kończą się sukcesem na etapie kontaktu kancelarii adwokackiej Pruszków – Kancelarii Adwokackiej Artur Roguski z ubezpieczycielem.

Fakt korzystania przez klienta z profesjonalnej kancelarii adwokackiej daje sygnał ubezpieczycielowi, że klient jest zdeterminowany uzyskaniem należnego dla niego odszkodowania. Wiele spraw kończy się właśnie na tym wstępnym etapie wypłaceniem odszkodowania dla reprezentowanego klienta. W innych przypadkach kancelaria prawna Pruszków – Kancelaria Adwokacka Artur Roguski zapewni skuteczne poprowadzenie procesu cywilnego przed sądem przeciwko ubezpieczycielowi. Prawnik Pruszków bezpłatnie dokona analizy stanu faktycznego i oceni go pod kontem skuteczności dochodzenia roszczenia.

Należy pamiętać, że kwestię odszkodowań nie zamyka tylko na odszkodowania komunikacyjne. Odszkodowania w praktyce to bardzo szeroki wachlarz możliwości uzyskiwania rekompensat od różnych podmiotów  w różnych stanach faktycznych. Są to między innymi odszkodowania od biur podróży za zmarnowany urlop, odszkodowania za wadliwe wykonanie oferowanych usług, odszkodowania za błędy medyczne itp. Reasumując: kancelaria adwokacka Pruszków – Kancelaria Adwokacka Artur Roguski reprezentuje klientów w sporach o odszkodowania i zadośćuczynienia. Zbadanie stanu faktycznego i prawnego klienta pod kątem zasadności roszczenia jest całkowicie bezpłatne.